25 października 2019 r. w naszym przedszkolu odbył się jesienny bal "Kolory Jesieni", na którym bawiły się wszystkie przedszkolaki.
Rodzice przygotowali dzieciom ciekawe i pomysłowe jesienne stroje,
.jpg)
.jpg)
panie przybrały na siebie jesienne kolory, sala również została udekorowana skarbami jesieni.

.jpg)
.jpg)
Wszyscy bawili się doskonale. Przerywnikami w tańcach były przygotowane zabawy i konkurencje m.in. taniec do piosenki „Tańcowała Jesień”, zabawa ruchowa „Igiełeczki”, wyścigi w parach po torze przeszkód - „Bieg niedźwiedzia”,


zabawy zręcznościowe „Zwinny jeżyk”, „Zapasy wiewiórki”, swobodne tańce w kółeczkach.
Był także konkurs dla pań, których zadaniem było jak najszybsze obranie jabłka.
Dzieci kibicowały, a panie walczyły o zwycięstwo.
Bal Jesieni, przysporzył dzieciom wiele niezapomnianych, radosnych chwil.
Zapraszamy do galerii :)
.png)
.jpg)

.jpg)





.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)

.jpg)



.jpg)












.jpg)


.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)

.jpg)
.jpg)
.jpg)





.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
. Następnie dowiedziały się jak należy dbać o zęby , aby były piękne i zdrowe. .jpg)
.jpg)
.jpg)





.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)