W poniedziałek zaczęliśmy realizować temat o nowej porze roku jaką jest Jesień
.
.jpg)
Dzieci z grupy Motylki po raz kolejny wykazały się dużym zainteresowaniem.
.jpg)
Chętnie odpowiadały na pytania, rozróżniały kolory liści ale najważniejsze, że świetnie się bawiły 


.jpg)
.jpg)
Zabawy matematyczne z " Panią Jesienią i jej darami" to dalszy ciąg naszej jesiennej przygody 

.jpg)
.jpg)
.jpg)
I choć pogoda dziś nas nie rozpieszczała po raz pierwszy wyszliśmy poza teren przedszkola szukać śladów Pani Jesieni
.jpg)
.jpg)
.png)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)

.jpg)










.jpg)
.jpg)

.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)





.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)

.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)

.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)





.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)







