W tym roku przed świętami Bożego Narodzenia Tygryski pod okiem swoich Pań przygotowały piękne stroiki świąteczne.
Pierwszym etapem było dekorowanie świeczki metodą dekupażu - dzieci wybierały serwetkę z motywem świątecznym, następnie wycinały ozdobne elementy, rozwarstwiały serwetkę i przyklejały ją do przyniesionej świeczki.

Całość została utrwalona dodatkowo poprzez wtopienie serwetki w świecę - świetnie sprawdziła się w tym zadaniu suszarka do włosów.
Gdy świeczka była gotowa dzieci wykonywały filcową podstawkę pod świecę.
.jpg)
Drugim etapem pracy było strojenie świeczek - wykorzystując przyniesione zielone gałązki jodły oraz przeróżne elementy dekoracyjne dzieci układały przepiękne kompozycje, które przyklejaliśmy klejem na gorąco.


Zajęcia dały dzieciom dużo radości oraz twórczej zabawy.
A wiadomo, że nic tak nie cieszy jak własnoręcznie zrobiona ozdoba, która stroi dom na święta.

Zapraszamy do galerii :)
.png)




.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)








.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)

.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)

.jpg)



.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)



.jpg)
uwielbiają..jpg)
.jpg)

