15 lutego grupa "Misie" nagrała przedstawienie z okazji Święta Babci i Dziadka.
Dzieci poprzez wiersz, piosenkę i taniec mogły wyrazić kochanym babciom i dizadkom swoje uczucia i wdzieczność za ich obecność, za wielkie serce i miłość jaką otaczają swoje wnuki.


Dzieci poprzez wiersz, piosenkę i taniec mogły wyrazić kochanym babciom i dziadkom swoje uczucia i wdzięczność
za ich obecność, za wielkie serce i miłość jaką otaczają swoje wnuki.

Zapraszamy na film:
.png)








.gif)












.jpg)






.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)

.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)



.jpg)




.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
